rotos.lv

Forums MTB braucējiem un cienītājiem
It is currently Wed Oct 18, 2017 9:19 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Vēlos DJ velo, bet nezinu kas labāks?
PostPosted: Thu Dec 01, 2016 1:49 am 

Sveiki!
Es velo pasaulē esmu iesācējs tik šiņi aprīlī uzsēdos uz velo kopš agras bērnības gadiem, šobrīd pārvietojos ar fixie tipa singlspeed velosipēdu. Ir vēlēšanās iegādāties otru velo ar kuru varētu droši arī pabrakāt pa meža takām un varbūt pamēģināt arī palēkāt, parasti mtb velo mani tīri pēc izskata nepiesaista , neliekas pievilcīga viņu ģeometrija, Tāpēc man vairāk acis kŗit uz dirt jump ričukiem, bet pilnīgi neko nesajēdzu no tā visa , ne kādu rāmja izmēru manam auguma vajadzētu, nedz arī kuri vispār skaitās duadz maz kvalitatīvi. Būšu ļoti pateicīgs,ja kāds varēs man ieteikt kādus vleo, vai ieteikuus aŗi kā salasīt pašam velo pa detaļām. Diemžēl budžets kurā vēlētos iekļauties arī ir maziņš tie būtu 600-800 eiro, mans augums 180cm.

Profile  

Post subject: Re: Vēlos DJ velo, bet nezinu kas labāks?
PostPosted: Thu Dec 01, 2016 12:46 pm 

Vlasovs wrote:
Sveiki!
Es velo pasaulē esmu iesācējs tik šiņi aprīlī uzsēdos uz velo kopš agras bērnības gadiem, šobrīd pārvietojos ar fixie tipa singlspeed velosipēdu. Ir vēlēšanās iegādāties otru velo ar kuru varētu droši arī pabrakāt pa meža takām un varbūt pamēģināt arī palēkāt, parasti mtb velo mani tīri pēc izskata nepiesaista , neliekas pievilcīga viņu ģeometrija, Tāpēc man vairāk acis kŗit uz dirt jump ričukiem, bet pilnīgi neko nesajēdzu no tā visa , ne kādu rāmja izmēru manam auguma vajadzētu, nedz arī kuri vispār skaitās duadz maz kvalitatīvi. Būšu ļoti pateicīgs,ja kāds varēs man ieteikt kādus vleo, vai ieteikuus aŗi kā salasīt pašam velo pa detaļām. Diemžēl budžets kurā vēlētos iekļauties arī ir maziņš tie būtu 600-800 eiro, mans augums 180cm.

Finansiāli izdevīgākais un vienkāršākais variants. Paskaties "pārdod" sadaļu, apskaties kurš patīk, izbrauc, ja jūties ērti, kājas pret stūri nesitas, neesi galīgi saliecies uz viņa, ņem ciet! Te pa 400-500 jau var dabūt labu ričuku. Pa tādu budžetu sanāk arī jauns, bet es ieteiktu ņemt lietotu jo ietaupīsi naudu un nopirksi ar daudz labākām detaļām. Uz tava auguma jebkas, kas ir virs s izmēra būs ok, daudz var mainīt ar stūres augstumu.

Profile  

Post subject: Re: Vēlos DJ velo, bet nezinu kas labāks?
PostPosted: Thu Dec 01, 2016 6:20 pm 

Paldies FunOnka! :)
Ik pa brīdim šeit ielūkojos pārdod sadaļā, bet te nekā pagaidām īsti nav, ss.lv arī nekā nav tur vieni mtb tikai.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]